//

Dla partnerów

Prowadzisz sklep z grami ? Posiadasz dużą ilość asortymentu gamingowego i chciałbyś dotrzeć do lokalnych klientów? Rozważasz założenie sklepu i handel grami?
Dowiedz się co oferujemy!

Funkcje
W jednym miejscu

Udostepnij lokalizację swoich sklepów

Posiadasz jeden lub więcej sklepów? W naszym systemie zdefiniujesz profil każdego z nich, udostępnisz najbardziej istotne informacje, co najważniejsze dotrzesz do nowych klientów na lokalnym rynku, a dotychczasowi otrzymają szybki dostęp do aktualnej oferty.

Poinformuj klientów o nowościach/dostawach

Wszystkie towary, które pojawiły się w Twoim sklepie w ciągu ostatnich 5 dni zostaną zaprezentowane w aplikacji w czytelny i przejrzysty sposób. Twoi klienci będą mogli na bieżąco obserwować dostawy gier, konsol i akcesoriów.

Pełna oferta towarów w zasięgu ręki klienta

Użytkownik aplikacji otrzyma podgląd do pełnej oferty Twoich sklepów. Możesz prezentować tylko dostępność towarów, a ukryć informacje o cenach – opcję konfigurujesz indywidualnie.

Łatwa rezerwacja

Użytkownik jednym przyciskiem dokona rezerwacji wybranych towarów z Twoich sklepów. Pracownik otrzyma powiadomienie o rezerwacji oraz dane kontaktowe klienta. Ilość dni przetrzymywanie rezerwacji jest ustalana indywidualnie dla każdego punktu.

Zbieraj zamówienia

Nasz zespół na bieżąco aktualizuje bazę produktową w tym również tytuły na długo przed ich premierą. W systemie określisz, które preordery będą dostępne w Twoich sklepach, dzięki temu użytkownicy będą mogli ustawić powiadomienie i zarezerwować tytuł w dniu premiery.

Wyślij push

Otrzymasz najlepsze narzędzie marketingowe które zachęci klientów do odwiedzenia Twojego sklepu. Organizujesz wyprzedaż, promocję lub wydarzenie? Raz w tygodniu poinformuj o tym swoich klientów powiadomieniem Push!

Bezobsługowe wprowadzenie informacji

Ofertę Twoich sklepów wprowadzisz do naszego systemu praktycznie bez obsługi! Korzystasz z programu magazynowego – pobierzemy informacje w nim zawarte lub dostarczymy Ci narzędzia, dzięki którym zarządzanie stanami i cenami towarów będzie błyskawiczne.

Podział na pracowników

Dysponujesz kilkoma punktami? Zatrudniasz pracowników? Nasz system posiada podział uprawnień dla administratora i pracownika. Dodatkowo szef otrzymuje dostęp do szeregu funkcji ułatwiających zarządzanie większą ilością punktów.

I wiele innych…

Nasz projekt to ciągły rozwój, wprowadzamy nowe funkcje i pomysły, aby nasze narzędzia były jak najlepiej dostosowane do sklepów dla graczy.

Korzyści
Dzięki nam zyskasz

Klienci dowiedzą się o Twoim sklepie

Niezależnie w jak dużym mieście prowadzisz swoją sprzedaż – potrzebujesz reklamy, aby dotrzeć do klientów. Otrzymujesz narzędzie do udostępnienia lokalizacji swoich sklepów i promocji lokalnej.

Zaoszczędź na reklamie

Wszystkimi kosztami związanymi z reklamą i marketingiem zajmujemy się my! Naszym zadaniem jest dotarcie do Twoich klientów i poinformowanie ich o lokalizacji Twojego sklepu.

Zwiększ rotację towarów i zyskuj więcej na premierach

Dzięki funkcji sprawdzania dostępności przedmiotów w lokalnych punktach, zyskujesz dużo większe szanse na sprzedanie mniej chodliwych pozycji. Dysponując informacją o ilości zamówionych tytułów typu preorder, automatycznie sprzedajesz zamówione ilości.

Niższe koszty

Miesięczna opłata za dostęp do systemu SmartGames jest stała, niezależna od ilości przedmiotów na stanie, rezerwacji czy użytkowników. Koszty są zdecydowanie niższe niż w przypadku prowadzenia np. sklepu internetowego lub kampanii na facebooku.

Więcej czasu

Obsługa systemu SmartGames, podobnie jak aplikacja mobilna jest bardzo intuicyjna. Wprowadzanie cen, informacji o stanie zapasów magazynowych jest błyskawiczne i wymaga minimalnego zaangażowania czasu od handlowca.

Lepszy kontakt z klientem

Komunikaty Push wysyłane do klientów mają co najmniej 300% większą konwersję niż email czy sms. Jest to najlepszy sposób na poinformowanie klienta o promocji, konkursie czy wydarzeniu.

Formularz rejestracyjny
Posiadasz sklep i chciałbyś udostępnić swoją ofertę w Smart Games? Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

nazwa firmy *

ilość sklepów

miasto

adres e-mail *

Jak dowiedziałeś sie o SmartGames?

Treść

Przesyłając formularz rejestracji akceptujesz regulamin